Виготовлення підрамників і натяжка полотен

Одним з видів діяльності майстерні є натяжка полотна на підрамник, гобеленів та ін ..

Мало хто знає, що натяжка полотна на підрамник є відповідальним, трудомістким і досить складним процесом. Тут потрібна максимальна акуратність і уважність. Рухи повинні бути ювелірно точними, щоб уникнути можливих пошкоджень зображення або полотна. Без спеціального інструменту та відповідного досвіду виконати таку роботу практично неможливо.

Оформлення художньої роботи визначає остаточний вигляд картини, тому краще цю справу довірити професіоналам. Кваліфікація і досвід фахівців Багетної майстерні Невського дозволить вирішити будь-які, навіть найскладніші питання формування зовнішнього вигляду унікального виробу.

Натяжка полотен буває 2-х видів: галерейна і звичайна

Варіант звичайної натяжки передбачає кріплення полотна до зовнішніх бічних сторон підрамника за допомогою степлера. Цей спосіб є найпростішим і економічним. У зв’язку з тим, що скоби на торцях каркаса видно, передбачається подальше обрамлення картини в багет.

Галерейний оформлення має на увазі загортання полотна до тильної сторони підрамника. Скоби для кріплення знаходяться на зворотному боці і стають невидимими. Такий спосіб дозволяє картині існувати самостійно, без оформлення в багет. Натягнуте на каркас полотно вже готове до експозиції. Зображення гармонійно переходить на торець підрамника, загальний вигляд картини стає об’ємним і закінченим.

Для прикладу: вартість виготовлення підрамника і проста натяжка полотна розміром 50х50 (см) становить 122 грн., А галерейна 142 грн. Для оптових замовників передбачені гнучкі умови і знижки.