Вишивки

Вишивка, створена Вашими руками і в яку вкладено родинну енергетику, — справжня окраса дому. Вона здатна заполонити його особливим сімейним теплом і створити неповторну ауру, що створює затишок, наповнює ностальгією і повертає нам історичну пам’ять.

Розмістіть у Вашій оселі призабуті бабусині шедеври, і вона оживе настроєм і наповнить Вашу душу ніжністю і ліричністю.

Ми допоможемо Вам надати старовинним речам справжньго шарму, обрамивши їх у вичурний, філігранний або просто непоказний і дешевий багет. Усе залежить від Ваших уподобань, смаку і, звичайно ж, бюджету.

Шукайте і знаходьте у скринях, на горищах, у шафах вишивки, які сьогодні знову у моді і, не кваплячись, приносьтеїх у нашу майстерню. Разом із Вами ми подаруємо їм нове життя, яке дивуватиме всіх, хто завітає у Ваш дім.

Варто лише взяти до уваги і запам’ятати кілька наших правил майстерні Невського:

  • перед тим, як оформлювати вишивку, її необхідно випрати, випрасувати і накрутити на тубус або ж акуратно загорнути  у трубку;
  • не потрібно обрізати зайву канву — це ускладнить процес натягування вишивки.

Натягування вишивок

Оформлення вишивок у нашій майстерні — надзвичайно важливий і відповідальний процес. Приймаючи вишивку, ми обов’язково враховуємо всі індивідуальні особливості роботи: визначаємо наскільки міцно стягнуті нитки, якого розміру вузлики з вивороту, чим вона вишита — шерстяними нитками, бісером або стрічками, який розмір технологічного поля канви тощо. Лише після цього ми вирішуємо, яким способом буде натягуватися вишивка — на підрамник із планшетом чи способом ручної натяжки за спеціальною технологією нашої майстерні. У будь-якому разі наша робота відповідатиме вимогам найвибагливіших вишивальниць!

Переваги майстерні Невського:

  • вишивки не провисають;
  • вишивки не деформуються, і на них не лишається слідів від клею;
  • ми не використовуємо агресивні методи натягування — такі, як накат на пінокартон і проклеювання за допомогою двостороннього скотча (як, зазвичай, роблять у багетних майстернях. До речі, таке оформлення вишивки може спричинити ряд негативних наслідків, зокрема залишаються плями від клею, який проступить на поверхні роботи, утвориться здуття або провисання полотна, вишивку за лініями канви неможливо буде вирівняти).

Вартість оформлення робіт на прикладі готових замовлень

Вартість оформлення вишивок складається з трьох параметрів: ціна багета + розмір роботи + вартість натягування роботи.

Вишивки оформлені нашими майстрами