Вишивки

  • Якісне оформлення та бережливе ставлення до ваших робіт.
  • Допомогаємо у підборі гідного оформлення.
  • Терміни виконання: 2-5 робочих днів.
  • Приблизна вартість оформлення невеликої вишивки в пластиковий багет – від 250 грн, дерев’яний – від 450 грн. Але для отримання більш точного розрахунку вартості зв’яжіться з нами. Ми є у Viber та Telegram (067) 991-8388.
  • Слідкуйте за нами у Facebook, щоб не пропускати діючі акції.

Вишивки оформлені нашими майстрами

Будь-які вишивки, чи то хрестиком, чи то гладдю, — це не той випадок, коли існують готові вирішення щодо їх оформлення. При оформленні вишивки доводиться обирати один із двох варіантів: або дорогий, або простий. Але будь-який із них має виконуватися зі смаком. Зазвичай вишиванню присвячують увесь вільний час, інколи ця робота триває протягом кількох місяців. І щоб по достоїнству оцінити такий витвір прадавнього мистецтва і усвідомити його реальну цінність потрібне дороге обрамлення: завершений твір повинен бути бездоганним. Якщо ж оформити таку вишивку у звичайний, не вартий уваги багет (готові рамки з дешевого пластику або пофарбованої сосни), це — безперечний програш.

Ручна вишивка — унікальний твір. У кожної вишивальниці один і той же сюжет виглядатиме по-різному, хоча вишитий за схемою і такими ж нитками. Річ у тім, що вони напевно працювали в різній послідовності.

Після того, як роботу над вишивкою завершено і вона може гідно прикрасити інтер’єр вашого дому, виникає питання: як правильно і красиво її оформити і де замовити оформлення для неї?

Унікальність кожної вишивки — вагомий доказ для того, що їй необхідне стильне оформлення, в ідеалі — у рамку з паспарту.
Вишивка, створена Вашими руками і в яку вкладено родинну енергетику, — справжня окраса дому. Вона здатна заполонити його особливим сімейним теплом і створити неповторну ауру, що створює затишок, наповнює ностальгією і повертає нам історичну пам’ять.

Розмістіть у Вашій оселі призабуті бабусині шедеври, і вона оживе настроєм і наповнить Вашу душу ніжністю і ліричністю.

Ми допоможемо Вам надати старовинним речам справжньго шарму, обрамивши їх у вичурний, філігранний або просто непоказний і дешевий багет. Усе залежить від Ваших уподобань, смаку і, звичайно ж, бюджету.

Шукайте і знаходьте у скринях, на горищах, у шафах вишивки, які сьогодні знову у моді і, не кваплячись, приносьтеїх у нашу майстерню. Разом із Вами ми подаруємо їм нове життя, яке дивуватиме всіх, хто завітає у Ваш дім.

Варто лише взяти до уваги і запам’ятати кілька наших правил майстерні Невського:

  • перед тим, як оформлювати вишивку, її необхідно випрати, випрасувати і накрутити на тубус або ж акуратно загорнути  у трубку;
  • не потрібно обрізати зайву канву — це ускладнить процес натягування вишивки.

Натягування вишивок

Оформлення вишивок у нашій майстерні — надзвичайно важливий і відповідальний процес. Приймаючи вишивку, ми обов’язково враховуємо всі індивідуальні особливості роботи: визначаємо наскільки міцно стягнуті нитки, якого розміру вузлики з вивороту, чим вона вишита — шерстяними нитками, бісером або стрічками, який розмір технологічного поля канви тощо. Лише після цього ми вирішуємо, яким способом буде натягуватися вишивка — на підрамник із планшетом чи способом ручної натяжки за спеціальною технологією нашої майстерні. У будь-якому разі наша робота відповідатиме вимогам найвибагливіших вишивальниць!

Переваги майстерні Невського:

  • вишивки не провисають;
  • вишивки не деформуються, і на них не лишається слідів від клею;
  • ми не використовуємо агресивні методи натягування — такі, як накат на пінокартон і проклеювання за допомогою двостороннього скотча (як, зазвичай, роблять у багетних майстернях. До речі, таке оформлення вишивки може спричинити ряд негативних наслідків, зокрема залишаються плями від клею, який проступить на поверхні роботи, утвориться здуття або провисання полотна, вишивку за лініями канви неможливо буде вирівняти).

Вартість оформлення робіт на прикладі готових замовлень

Вартість оформлення вишивок складається з трьох параметрів: ціна багета + розмір роботи + вартість натягування роботи.